Zabawa karnawałowa w przedszkolu

27.02.2020 15:04
      25 lutego 2020 roku w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci zamieniły się w księżniczki, wróżki, superbohaterów, strażaków, policjantów, pszczółki, biedronki, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek.
      Wszystkie przedszkolaki wyglądały zjawiskowo. Humory dopisywały, energii do zabawy również nie brakowało. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. Zabawa karnawałowa udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom i dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

Walentynki 2020 w przedszkolu

17.02.2020 12:59
      "Czternastego dnia lutego,
      mamy święto Walentego,
      szykujemy upominki,
      które zwiemy walentynki.

Miłe święto wszystkim znane,
      w całym świecie jest lubiane,
      Kogoś lubisz, czy szanujesz,
      temu prezent podarujesz.

Lecz nie polski to obyczaj,
      chociaż piszę o nim dzisiaj,
      gdyż powszechnie go uznano,
      do tradycji dopisano"

14 lutego 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Dzieci poznały tradycje tego święta i wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych. Wielką frajdę sprawiło dzieciom malowanie czerwonych serc, które zabrały dla najbliższych do swoich domów..

Dzień Babci i Dziadka 2020

07.02.2020 14:57

W nasz przedszkolny  kalendarz wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 7 lutego odbyło się uroczyste spotkanie, które stały się tradycją w naszym przedszkolu.

Nauczycielki witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które wzruszało gości.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek-  pyszny pączek.

Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Galeria na Google: Dzień Babci i Dziadka

XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: " Zwierzęta egzotyczne."

07.02.2020 13:47
      Już po raz 20 w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny o tematyce: " Zwierzęta egzotyczne". Na konkurs napłynęło 93 prace z całej Polski. Prace wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi.  Nagrodzone zostały pierwsze cztery miejsca. Wszystkie przedszkola otrzymują dyplomy za udział w konkursie.
      I miejsce:
      Lena Kibiłko, lat 6
      Niepubliczne przedszkole "Akademia Przedszkolaka" w Olsztynie

II miejsce:
      Filip Sadkowski lat 5
      Przedszkole samorządowe nr 2 "Mali odkrywcy "
      z oddziałami integracyjnymi w Szydłowcu

Blanka Targosz lat 6
      Miejskie Przedszkole nr 2 w Żarach

Miejsce IV:
      Lena Rohoza, lat 5
      Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Podgórzynie

Gratulujemy!!!

• Zapraszamy do naszego przedszkola!

03.02.2020 14:40
      Więcej w zakładce: Rekrutacja PM12