Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

04.12.2020 11:51
      Dnia 25.11.2020 r. w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś, to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych zabawek, bywa najlepszym przyjacielem dzieci. Z okazji tego święta wszystkie grupy brały udział w spotkaniu czytelniczym online z Misiową Mamą. Dzieci bawiły się do piosenek o misiowej tematyce. Opowiadały o najpopularniejszych bajkowych misiach. W każdej grupie dzieci wykonały misia różnymi technikami plastycznymi.

" Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest..."

Przedszkolaki świetują Niepodległość!

10.11.2020 13:04
      11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Już od najmłodszych lat nasze przedszkole pielęgnuje i wdraża wartości patriotyczne, które towarzyszą człowiekowi całe życie.

Misie, Biedronki i Plastusie pokazują, że kochają swój kraj.
       Utrwaliły wiadomości o symbolach narodowych. Samodzielnie wykonały kotyliony. Ubrane na biało czerwono w ramach akcji "Szkoła do Hymnu" odśpiewały hymn państwowy.

CodeWeek 2020 w Przedszkolu

21.10.2020 10:41
      Nasze przedszkole bierze udział w Code Week 2020.
      EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.
      Nauka programowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom, rozwijać wiedzę na temat działania technologii, a także zdobywać umiejętności w celu zgłębiania nowych pomysłów i opracowywania nowych innowacji.
      Misie, Biedronki i Plastusie wzięły udział w inicjatywach związanych z rozszyfrowywaniem zakodowanych obrazków, układaniem sudoku, układaniem kolorowych kubeczków wg kodu. Kodowanie to nie tylko wspaniała zabawa, ale i nauka.
      Za nami pierwsze zadania i zabawy z kodowaniem oraz pierwsze zdobyte certyfikaty.
      #CodeWeek2020