• Wieczór andrzejkowy w 5b

• 15.12.2021 14:00
      • Wieczór Andrzejkowy 2021 klasa 5b spędziła niecodziennie, nocując w szkole (piątek 26/ sobota 27 listopada) z wieloma przygotowanymi atrakcjami w postaci: dyskoteki z samodzielnie przygotowaną listą przebojów, seansem filmowym - “Sonic”, grami towarzyskimi i planszowymi oraz naturalnie wróżbami “ciasteczkowymi” i standardowymi. Dzięki pomocy niezawodnych rodziców mogliśmy też zorganizować smakowite “Pizza Party”; osobną część stanowiło pałaszowanie ulubionych przekąsek, które dzieci przyniosły ze sobą. Niewątpliwą atrakcją okazała się również gra w podchody bo miejsc do ukrycia się w szkole jest wyjątkowo dużo. Dziewczynki przygotowały sobie także śmieszne maseczki na twarz z wizerunkami zwierząt, czyli urządziły sobie swoisty “kącik urody”.
        Wszystkie dzieci bardzo “zasmakowały” w tego typu wydarzeniu i już dopytują o kolejną taką okazję w przyszłości. Możliwe? Oczywiście!!!

Wychowawca: Ewa Wątroba