• Wycieczka 6b do Hoczwi

• 12.10.2023 12:47
      • Hoczew. Malownicza miejscowość nad rzeką Hoczewką, jedna z najstarszych wsi w Bieszczadach, która władali niegdyś przedstawiciele Balów i Fredrów to Hoczew. Tę właśnie miejscowość odwiedziły dzieci z klasy 6a i 7b.
        Korzystając z oferty biura podróży “Dzikie Bieszczady” uczniowie mogli wziąć udział w wyjątkowej i niezapomnianej przygodzie w Osadzie Podróżnika.
        Dzieci brały udział w dwóch grach terenowych:
        Poszukiwanie skarbów – wyposażona w mapę, kompas oraz nawigację, GPS, grupa miała poszukiwać poszczególnych punktów, które doprowadzą do Osady za lasem, gdzie będzie ukryty skarb,
        Szkolenie Zakapiora Bieszczadzkiego – zajęcia typu Team Building, składające się z rozgrywek pomiędzy uczestnikami, takie jak: strzelanie z łuku, wbijanie gwoździ na czas, rzuty podkowami i siekierkami do celu i przeciąganie liny.
        Pomiędzy zabawami zostało rozpalone ognisko , uczniowie mogli spędzić wspólnie wolny czas smażąc kiełbaski i rozmawiając. Na zakończenie zmagań każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat szkolenia oraz wyłoniona została najlepsza trójka “Zakapiorów Bieszczadzkich” wśród dziewcząt i chłopców.
        A oto fotorelacja: