• WYRÓŻNIENIE  dla ZSM nr 1 w Jaśle w ramach programu edukacyjnego  „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”
      • WYRÓŻNIENIE dla ZSM nr 1 w Jaśle w ramach programu edukacyjnego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”

• 13.12.2018 12:15
      •  za wykorzystywanie materiałów z platformy edukacyjnej w praktyce, zaangażowanie rodziców w działania.

Do tej pory oprócz części teoretycznej przeprowadziliśmy następujące warsztaty kulinarne: kolorowe kanapki, koktajle owocowe, smoothie bowle z musem truskawkowym, kiszenie kapusty, zakładanie ogródka ziołowego na parapecie. W najbliższym czasie będziemy przygotowywać śniadanie na szóstkę - granolę, wody smakowe na bazie wody i owoców, pierniczki świąteczne i rybne potrawy wigilijne.

Zapraszamy do obejrzenia naszych relacji z działań na naszej szkolnej stronie i stronie programu żywieniowo-edukacyjnego.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaopatrzenie swoich dzieci w  produkty spożywcze, bez których nie mogłyby się odbyć warsztaty kulinarne.

Uczniowie klasy 1A, 2A i 2B oraz nauczyciele: Halina Nowak, Aleksandra Sokołowska i koordynator Małgorzata Mroczka