• "Pomysł na siebie" - warsztaty dla 8a

• 08.02.2019 14:30
      • W czwartek 7 lutego uczniowie klasy 8a korzystając z zaproszenia Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle wzięli udział w warsztatach z cyklu "Pomysł na siebie", które w bieżącym roku szkolnym były po raz pierwszy adresowane do uczniów klas ósmych i miały za cel pokazanie oferty szkoły i prezentację kierunków kształcenia w tej szkole.
        Warsztaty, w których aktywnie wzięli udział uczniowie odbywały się równolegle w pracowni fryzjerskiej, cukierniczej oraz pracowni analizy żywności. Trzeba przyznać, że ćwiczenia praktyczne prezentowane w trakcie warsztatów wzbudziły ogromne zainteresowanie i ciekawość, a także autentyczne zaangażowanie naszych ósmoklasistów. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z takiej formy poznawania przyszłych szkół i dokonywania swoich, jakże ważnych wyborów. A jak działali na poszczególnych zajęciach pokazuje to materiał fotograficzny.
        Galeria: Warsztaty w ZSUiS