• KUCHENNE REWOLUCJE w kl. VA i VB

• 31.10.2018 12:23
        •

Realizując program zajęć kształtujących kreatywność uczniowie klas piątych z niecierpliwością oczekiwali na zajęcia kulinarne. Dowolnie dobierali się w grupy bądź pracowali samodzielnie nad wymyślonymi przez siebie potrawami, wypiekami lub deserami.

Pomysłowość i zaradność uczniów była zaskakująca. Niektórzy pracowali według znanych im przepisów z domowej kuchni, inni wyszukiwali ,,nowinek” z Internetu, a jeszcze inni dali upust swojej wyobraźni i kreowali smakołyki w swój własny sposób.

Uczniowie, oprócz zdobywania umiejętności kulinarnych, uczyli się współpracy i współdziałania w grupie, wzajemnej życzliwości oraz kultury zachowania. Miłym akcentem było częstowanie się swoimi przysmakami oraz wymiana przepisów.

Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze, uczniowie byli podekscytowani i zadowoleni z efektów swojej pracy. Czuli się jak na planie telewizyjnych programów kulinarnych.
          Zajecia kulinarne w 5a
           Zajęcia kulinarne 5b