• Spotkanie z Mistrzem Szmalem

• 21.12.2023 11:35
      • Na zaproszenie Sławomira Szmala - mistrza piłki ręcznej 8 grudnia  uczniowie klasy 7a i 7b wzieli udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich M2006 w Szklarach.  Spotkanie z uczniami klas 7a i 7b z Mistrzem było pełne entuzjazmu i ciekawości. Sławomir Szmal podzielił się swoimi doświadczeniami, inspirując młodzież do aktywności sportowej i determinacji w dążeniu do celów.

A później był prawdziwy mecz!!!

Dopingowaliśmy bardzo i oczywiście Polacy wygrali!!!

Taką profilaktykę to my kochamy!

Przy okazji wyjazdu do Szklar skorzystaliśmy z pięknej pogody i z Gubałówki zobaczyliśmy piękne zimowe Tatry. Widoki były niezapomniane!

Sławomir Szmal – polski piłkarz ręczny, występujący na pozycji bramkarza, w latach 1998–2018 reprezentant kraju, rekordzista pod względem liczby oficjalnych spotkań międzypaństwowych w kadrze seniorskiej. Wicemistrz świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009 oraz Mistrzostw Świata 2015.

Nowa galeria Spotkanie z mistrzem Szmalem została dodana do albumu fotograficznego