• Złość da ci w kość- warsztaty kl 4a i 4b

• 08.02.2019 14:45

Warsztaty miały na celu naukę postawy wolnej od agresji, poczucia odpowiedzialności za swoje zachowanie, a także budowania pozytywnych relacji miedzy rówieśnikami. Prowadzący je trener uświadamiał uczniom jak ważna jest rozmowa o swoich lękach i problemach. Wspólnie z grupą ustalał  najczęstsze przyczyny niewłaściwych zachowań w szkole, na podwórku oraz w domu. Pokazał praktyczne rozwiązania  konfliktowych sytuacji bez uciekania się do zachowań z jednej strony agresywnych a z drugiej –nadmiernie uległych. Uczniowie poznali  także metody relaksacji oraz sposoby radzenia sobie z frustracja i negatywnymi emocjami.
        Złość da ci w kość - 4a