• Walentynki w 1a

• 25.02.2019 18:52
      • Takie święto jest raz w roku, pełne uczuć i uroku.

14 lutego, w Walentynki, przekazujemy sobie nawzajem dowody miłości i sympatii.
        Tak też było i u nas w naszej szkole i klasie w tym roku. Z powodu zbliżających się ferii zimowych, wyjątkowo wcześnie obchodziliśmy szkolne Walentynki, bo już 8 - go lutego.
        Mimo, że do właściwej daty pozostawał jeszcze tydzień, ale i tak dzień ten  upłynął wszystkim w niepowtarzalnej scenerii, kolorach czerwieni i atmosferze pełnej miłości i przyjaźni. Już kilka dni wcześniej Samorząd Uczniowski podjął inicjatywę zorganizowania walentynkowej poczty - czerwonej skrzyni, do której uczniowie mogli wrzucać swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób dowód sympatii osobom miłym ich sercu.
        W dzień świętowania, walentynkowe amorki trafiły do swoich adresatów i okazało się, że jeden uczeń z naszej klasy - Igor, otrzymał ich aż 5 i został przez rówieśników okrzyknięty Walentynkowym Królem. Kolejnym wielkim zaskoczeniem dla wszystkich, okazał się pomysł uczennicy Zosi, która w tajemnicy przed wszystkimi, już kilka dni wcześniej postanowiła  uatrakcyjnić obchody tego święta w klasie i wykonała dla każdego ucznia piękne czerwone ozdoby w kształcie serc.
        Miłym akcentem Walentynkowego Święta były nie tylko kartki i serduszka, ale przede wszystkim ciepłe, przyjazne słowa i życzenia, którymi uczniowie się nawzajem obdarowywali, cementując koleżeńskie więzi, relacje i sympatie.
        Galeria: Walentynki w 1a