• Koncert dla mamy w 1a

• 21.06.2019 10:31
      • Jest taki szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Uczniowie uczcili go w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. W przygotowaniach do obchodów tego święta wspólnie uczestniczyły klasy 1a, 2a  oraz 2b wraz ze swoimi wychowawcami.

Dzieci szybko nauczyły się swoich ról, tekstów piosenek oraz tańców. Chętnie uczestniczyły w próbach, wykazując duży entuzjazm. Podczas wspólnego występu, w pięknych, odświętnych strojach, zrobiły na swoich mamach duże wrażenie. Po części oficjalnej, mamy zostały zaproszone do sal lekcyjnych na dalszą część uroczystości. Kochane Mamusie czekała w klasach miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. Dla mam, oprócz występów, zostały przygotowane piękne laurki oraz wystawa prac plastycznych przedstawiająca ich portrety. Mamy z życzliwym uśmiechem, jak i z niedowierzaniem odnajdywały siebie wśród wielu zaprezentowanych prac. Wyśpiewane z serca pociech piosenki wywołały łzy autentycznego wzruszenia. Zrobione przez dzieci z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami oraz szczery uścisk ukochanej mamy były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają i że są najlepsze na całym świecie. Wszystko udało się znakomicie!!!

W pamięci mam na długo pozostaną wspomnienia po przygotowanej przez ich najdroższe „słoneczka” akademii. Dla naszych dzieci impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony oraz pochwalić się swym talentem plastycznym, tanecznym, muzycznym i recytatorskim. Dla wielu było to na pewno przeżycie, dzięki któremu poczuły się ważne, zdolne i mogły być z siebie dumne.

wychowawca klasy 1a Halina Nowak

Galeria: Koncert dla mamy 1a