•  Plenerowa wycieczka klasy 1a
      • Plenerowa wycieczka klasy 1a

• 06.06.2019 11:43
      • Rozpoczął się najbardziej ulubiony przez dzieci czas wspólnych klasowych wyjazdów. Wdzięczni rodzicom Lenki za zaproszenie całej klasy 1a na prywatną działkę rekreacyjną do Osobnicy, zjawiliśmy się tam 5 czerwca we wczesnych godzinach dopołudniowych.
        Wszyscy byli zwarci, gotowi i w dobrych humorach. Na miejscu czekało już rozpalone ognisko i przygotowane do pieczenia kiełbaski. Pyszny swojski chleb, kolorowe galaretki z bitą śmietaną, domowe soki, wypieki i wiele innych smakołyków przywiezionych przez rodziców z myślą o dzieciach, to dowód nie tylko ich zaangażowania, ale również wzorowej organizacji całego wyjazdu. Docenić należy również poświęcony przez sześciorga rodziców czas, którzy zadbali o miłą i pełną serdeczności atmosferę, podczas wspólnego piknikowania.
        Klasowe ławki i tablica to nie są najważniejsze elementy w edukacji dziecka. Dużo lepsze efekty w kształceniu przynoszą aktywne zajęcia, odbywające się poza murami szkolnymi, w naturalnym środowisku. Plenerowa wycieczka klasy 1a okazała się ciekawą propozycją nauki połączonej z aktywnym wypoczynkiem i zabawą.
        Dzieci zachwycone były odmiennością zajęć. Miały możliwość obserwacji  naturalnego środowiska za pomocą lupy, lornetki, co dostarczyło im niezapomnianych wrażeń. Podczas wspólnie spędzonych chwil, sprawdzały własne umiejętnościami oraz zacieśniały między sobą koleżeńskie więzi.
        W nagrodę za piękne zachowanie, wszyscy ponownie zostali zaproszeni przez rodziców Lenki, na następne ognisko, które odbędzie się we wrześniu na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Galeria: Plenerowa wycieczka kl. 1a

Było super, bardzo dziękujemy !!!

Uczniowie z klasy 1a wraz z wychowawczynią Haliną Nowak