• Lekcja Bezpieczeństwa z Mistrzami w Pasach

• 22.10.2018 21:07
      • 18 września zostaliśmy zaproszeni do JDK do udziału w społecznej kampanii ,,LOTOS-Mistrzowie w pasach”, na Lekcję Bezpieczeństwa z Mistrzami w Pasach, organizowaną przez Grupę LOTOS we współpracy z Policją i Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
        W programie spotkania oprócz instruktażu poprawnego zapinania pasów, zasad podróżowania w foteliku, organizatorzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami z zasad poruszania się i przechodzenia przez jezdnię. Dla trojga uczniów z klasy los się uśmiechnął i wrócili do szkoły z pięknymi nagrodami. Uatrakcyjnieniem spotkania był koncert Zespołu “Centrum Uśmiechu” z Truskawką, Jagódką i Panem Światełko w roli głównej, którzy z wielkim entuzjazmem  zachęcali wszystkich do wspaniałej, żywiołowej zabawy. Po spotkaniu wszyscy uczniowie na pamiątkę otrzymali materiały edukacyjne.

Wychowawca klasy 1a Halina Nowak