• Wyróżniania i nagroda specjalna dla naszych uczniów!

• 11.12.2017 12:07
      • Konkurs na Kartkę Świąteczną ,,Kolorowe Boże Narodzenie"

organizowany przez Burmistrza Miasta Jasła

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przystąpili do kolejnej edycji tego konkursu miejskiego, a efektem ich pracy było 39 kartek wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Spośród prac wykonanych przez uczniów klas I-VII zostało wyłonionych 24 kartki, które dostarczono do Urzędu Miasta w Jaśle. Jako podziękowanie za udział w konkursie każdy uczeń otrzymał od Pana Burmistrza czekoladę.

Wyniki konkursu były dla nas miłą niespodzianką, gdyż aż troje uczniów zdobyło w nim nagrodę:

Wiktor Faryj kl. IVb - nagroda specjalna od Burmistrza Miasta Jasła

Adam Szopniewski kl. III b- wyróżnienie

Kinga Maksym kl. VII a - wyróżnienie

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 3 grudnia 2017 roku w Parku Miejskim, gdzie Burmistrz Miasta Jasła - Ryszard Pabian osobiście wręczał zwycięzcom dyplomy i bardzo atrakcyjne nagrody.

Serdecznie gratulujemy laureatom !!!