• „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

• 26.11.2021 11:22
      • 25 listopada dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola z uśmiechem, bo misiów w tym roku nie przynosiliśmy. Trochę ich brakowało… ale pomimo tego zabawa była znakomita!

Dzieci same wykonały opaski z buźką misia. Poznały historię powstania tej wspaniałej pluszowej zabawki oraz obejrzały prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. W czasie wspólnej zabawy nie zabrakło tańców i piosenek o tematyce „misiowej”. Kolorowały misie na tablicy interaktywnej, a także rysowały na kartkach swoje ulubione misie.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości i świetnej zabawy.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.