• Projekt edukacyjny ,,Klasa w Terenie”

• 24.09.2023 18:24
      • Klasa 1a bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,, Klasa w Terenie”.
        Głównym celem projektu jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu. Zachęcanie nauczycieli i uczniów do ,,opuszczania” swoich sal lekcyjnych i spędzania czasu poza budynkiem szkoły.
        Wszystko po to, aby promować edukację terenową, która angażuje wszystkie zmysły i jest najbardziej uszczęśliwiającą formą edukacji. 8 września klasa 1a podjęła zadania projektowe wchodzące w skład całego projektu . Pierwszym z nich była obserwacja chmur. Korzystając z pięknej pogody uczniowie wykonywali prace plastyczną malując w plenerze niebo, jej kształt. Uczniowie chętnie opowiadali co przypominają nam chmury.
        Wiele obłoków nie było , ale każdy pierwszoklasista dopatrzył się nawet najmniejszego. Oto efekty naszej pracy.