• "Zielona afera" z kl. 4a

• 17.05.2023 14:24
      • We wtorek 16 maja uczniowie klasy 4A udali się na wycieczkę ekologiczną. Głównym punktem programu tej wycieczki był spektakl  – Zielona afera, czyli ostatnie śledztwo inspektora Zgrozy. Celem przedstawienia było uświadomienie odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy. Spektakl poruszał ważny temat ale przedstawiony był w sposób humorystyczny i dostarczył nam dużo zabawy. Po spektaklu dzieci otrzymały baloniki z hasłem – Piątka za segregację, aby nie zapomnieć o jego przesłaniu. Następnie udaliśmy się do parku miejskiego, który o tej porze roku wygląda szczególnie pięknie. Spacer wśród zieleni przy pięknej pogodzie uświadomił nam, jak ważny jest ruch i odpoczynek na świeżym powietrzu blisko natury.

wychowawca klasy 4A -  Małgorzata Kowalska