• WYRÓŻNIENIA  w III Powiatowym Konkursie plastycznym   ,,KOBIETY POPKULTURY"
      • WYRÓŻNIENIA w III Powiatowym Konkursie plastycznym ,,KOBIETY POPKULTURY"

• 11.06.2021 13:14
      •  Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle po raz trzeci zorganizował konkurs plastyczny dla uczniów klas VII-VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego pod nazwą ,,Kobiety Popkultury".  Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie znanej postaci kobiecej ze świata kultury, polityki, sportu lub nauki, których dokonania miały znaczący wpływ na losy ludzkości. Z naszej szkoły trzy uczennice z kl.7A wykonały prace konkursowe, a wyróżnienie otrzymały:

Małgorzata Janik oraz Katarzyna Lisowska

Prace oceniane były przez Małgorzatę oraz Bogdana Samborskich (właścicieli galerii artystycznej MalGaleria oraz członków grupy plastycznej PLAJA) oraz Alicję Romanow (nauczyciela plastyka z MDK). Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 19 maja o godz. 10.00 w MDK w Jaśle. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Jaśle.

Gratulujemy uczennicom klasy 7A otrzymanych wyróżnień oraz znalezienia się w gronie laureatów. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

nauczyciel plastyki

Małgorzata Szewczyk