• Wyniki konkursów Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

• 12.03.2021 12:31
      • To już kolejna edycja ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł , w której nasza szkoła bierze udział.
        XX –ej już, jubileuszowej edycji kampanii, która skierowana była zarówno do uczniów jak i nauczycieli oraz wychowawców, towarzyszyło hasło "Dorastamy Asertywnie. W ramach kampanii odbyły się 4 konkursy:

- Wehikuł czasu
        - Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce
        - Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela
        - Rozwiąż krzyżówkę

Tradycją kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” jest nie tylko edukowanie dzieci młodzieży, ale także ciekawe konkursy, w których cyklicznie biorą udział nasi uczniowie. W XX jubileuszowej edycji wzięło udział 1314 uczniów z całej Polski. Wśród laureatów znalazła się 3 uczennice  z naszej szkoły, które za pośrednictwem Urzędu Miasta Jasła od organizatora kampanii -Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych, otrzymały nagrody książkowe i bezprzewodowe głośniki :

Malwina Kopcza z klasy 4a

Katarzyna Schabińska z klasy 6a

Nikola Staniszewska  z klasy 7a

Uczennice zostały wyróżnione za prace w konkursie plastyczno – literackim ”Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!”.

Serdecznie gratulujemy!

Ponadto dla wszystkich uczniów , którzy wzięli udział w konkursach ”Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!”     i „Pocztówka do przyjaciela” przygotowane zostały  drobne upominki. Odbiór upominków omówią z uczniami wychowawcy poszczególnych klas.

Nadia Pytlowany klasa 3a

Aleksandra Ledzińska  klasa 3a

Sandra Jagodzińska klasa 4a

Weronika Różycka klasa 4b

Blanka Smagacka klasa 4b

Laura Piekarz klasa 4b

Kacper Żyra klasa 4b

Lechwar Brygida klasa 6a

Małgorzata Janik klasa 7a

Nikola Dybaś klasa 7b

Dyplomy:

Odbiór upominków omówią z uczniami wychowawcy poszczególnych klas.

Jesteśmy z Was dumni! Tak Trzymać!