• Zatańczyć z Tobą chcę!
        • 06.03.2024
        • Zatańczyć z Tobą chcę!

• Najmłodsze "Skrzaty" z naszego przedszkola wzięły dzisiaj udział w niezwykłym wydarzeniu tanecznym, którym był XVI przegląd tańców przedszkolaków "Zatańczyć z Tobą chcę" organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle.
          Na scenie JDK uczestnicy tego wesołego wydarzenia prezentowali swoje umiejętności taneczne, a nasze maluszki zachwyciły widzów swoim skocznym tańcem pełnym radości i śmiechu i udowodniły, że nawet najmłodsze dzieci potrafią wspaniale bawić się podczas tańca i przekazywać pozytywną energię swojemu otoczeniu.
          Gratulujemy maluchom udziału w przeglądzie i życzymy im dalszych sukcesów na tanecznej drodze!
          Jesteśmy z Was bardzo dumni! Radość i spontaniczność, każdy podskok w innym rytmie - to to co kochamy najbardziej.🥰🥰🥰