•  Konkurs Kulinarny "Kanapka na Szóstkę" w ramach projektu ZLN z Orlenem: “Bo życie musi smakować”.
      • Konkurs Kulinarny "Kanapka na Szóstkę" w ramach projektu ZLN z Orlenem: “Bo życie musi smakować”.

• 21.12.2023 13:11
      • Jak sprawić , aby zdrowy styl życia stał się pasją jaślan ? w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem.

W dniu 14.12.2023 roku, uczennice Zespołu Ligowego w składzie Blanka Smagacka, Maria Kasprzyk oraz Aleksandra Ziółkowska zorganizowały innowacyjny Konkurs Kulinarny pod hasłem "Kanapka na Szóstkę". Wydarzenie miało na celu promowanie zdrowego stylu życia i kreatywności wśród uczniów klas 1-7.

Uczniowie Zespołu Ligowego zaangażowali się w opracowanie szczegółowego regulaminu konkursu, uwzględniając kategorie, oceny, zasady uczestnictwa oraz kryteria zdrowego składu kanapek. Zespół ligowy aktywnie promował konkurs poprzez ogłoszenia szkolne, a także za pomocą mediów społecznościowych. Uczniowie zostali zachęceni do udziału, podkreślając, że zdrowa kreatywność to klucz do sukcesu. Uczniowie odpowiedzialni za marketing stworzyli atrakcyjny plakat promujący konkurs oraz dyplomy dla zwycięzców, nadając im unikalny charakter zgodny z ideą "Kanapki na Szóstkę". Zespół ligowy zatroszczył się o zakup zdrowych produktów potrzebnych do przygotowania kanapek. Starannie wybrano składniki, kładąc nacisk na wartości odżywcze. Podczas imprezy konkursowej uczniowie zespołu ligowego pełnili role sędziów, dbając o sprawną organizację wydarzenia. Wszystkie kanapki zostały starannie ocenione podczas degustacji.

Konkurs zakończył się podsumowaniem, podczas którego ogłoszono zwycięzców. Dyplomy oraz nagrody zostały wręczone z uznaniem dla kreatywności i zdrowego podejścia uczestników.

Poprzez organizację Konkursu Kulinarnego, uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 1 aktywnie promowali Jasło Miasto Wiedzy pod względem zdrowego stylu życia wśród młodych mieszkańców, kładąc jednocześnie nacisk na rozwijanie kreatywności i współpracy.

To wydarzenie było wyjątkową okazją do integracji społeczności szkolnej oraz promowania Jasła jako miejsca, gdzie edukacja idzie w parze z inspirującymi inicjatywami.

Zespół ligowy chciałby serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, a przede wszystkim Dyrekcji , za wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia.

opiekun Zespołu Ligowego

Gabriela Ciborowska