• Wycieczka do Rzeszowa klasy 3A i 5B

• 23.06.2022 14:37
      • Jako ostatnie grupy wycieczkowiczów w naszej szkole, w dniu 15 czerwca udaliśmy się autokarem do Rzeszowa, stolicy naszego regionu podkarpackiego. Program wycieczki był zróżnicowany pod względem rodzaju, tematyki i atrakcyjności poszczególnych jej etapów. Naszą “rzeszowską przygodę” rozpoczęliśmy od seansu filmowego w kinie Helios “Za duży na bajki”, który świetnie wkomponowuje się w obecną sytuację i problemy młodych ludzi. Kolejnym punktem było zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w Rzeszowskich Piwnicach, która zyskała ostatnio nowy wizerunek dzięki nowocześnie przeprowadzonej modernizacji. Niewątpliwą atrakcją tego miejsca jest szereg innowacji i ciekawostek w postaci gier, zabaw, łamigłówek, układanek interaktywnych, które w przystępny sposób wprowadzają zwiedzających w czasy odległej historii. Nasi uczniowie byli zachwyceni tą trasą historyczną.

Po przerwie na posiłek, który zaplanowaliśmy w Mc Donaldzie czyli ulubionym miejscu na szybkie jedzenie dla dzieci, udaliśmy się do Fly Parku. Tutaj zabawom, harcom i kontrolowanemu szaleństwu (oczywiście pod bacznym okiem instruktorów) nie było końca…i o oto generalnie chodziło.

Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni powróciliśmy szczęśliwie do Jasła.

Ewa Wątroba

Galeria: Kl. 5b  Kl. 3a