• Wycieczka pociągiem do Krosna

• 26.04.2022 11:13
      • Dwudziestego drugiego kwietnia klasa 2A była na wycieczce w Krośnie. Dużą atrakcją tej wycieczki był przejazd pociągiem, co bardzo się dzieciom podobało. Kilkoro z nich pierwszy raz w życiu jechało pociągiem. Do kina Helios szliśmy pieszo i tam obejrzeliśmy film ”To nie wypanda”, film opowiada o 13 letniej dziewczynce, szkolnej kujonce, którą złościła nadopiekuńczość mamy. Nie potrafiła zapanować nad swoimi emocjami i wtedy zamieniała się w pomarańczową pandę, co przyczyniało się do licznych kłopotów dziewczynki.

Wycieczka bardzo się dzieciom podobała. Serdecznie dziękuję Rodzicom za opiekę nad dziećmi.

Wychowawca: Małgorzata Mroczka