• „MAM TALENT W 2A”

• 24.09.2021 15:33
      • Międzynarodowy Dzień Kropki to moment w którym uczniowie zaczęli dostrzegać w sobie różne talenty. Na zajęciach rozwijających kreatywność mogli zaprezentować swój talent. Prezentację dzieci oceniało Jury w skład , którego wchodziły dzieci z klasy: Ala, Laura, Iga i Emil, którzy oceniając występ tworzyli kilkuzdaniową wypowiedź .

Lena P. zaprezentowała swoje prace plastyczne. Największy zachwyt wzbudziła praca przedstawiająca zachód słońca, drzewa, wilka i wilki oraz przyjaciółki. W sali lekcyjnej zorganizowaliśmy wystawę jej prac.

Antonina G. zaprezentowała swój talent plastyczny wykonując z papieru dwa smoki oraz wykorzystując resztki różnorodnych materiałów uwiązy i kantary do drewnianego konika, które idealnie wymierzyła i dopasowała. Ponadto pokazała i dokładnie omówiła proces wykonania kolorowych, ozdobnych i zapachowych świeczek. Sprawiła dzieciom niespodziankę, gdyż przyniosła królika, którym się sama opiekuje i opowiedziała, czego go nauczyła.

Emilka M. pięknie zatańczyła do melodii Loreen – Euphoria.

W kategorii aktorskiej wystąpił Szymon , który przygotował teatrzyk z własnoręcznie wykonanymi  pacynkami.

W kategorii plastycznej swoje początkowe prace pokazali: Filip S. i Antonina H. Kilkoro dzieci zamierzało przedstawić swój talent ruchowy, czyli jazdę na rowerze, na rolkach, na desce i hulajnodze, ale te konkurencje nie mogły się odbyć ze względu na deszcz i będą zaprezentowane w najbliższą środę.

Jury jednogłośnie uznało, że mistrzynią talentów jest Antonina G. ze względu na ich różnorodność . Jury i klasa nagrodziła wszystkich uczestników gromkimi brawami, a trzy uczestniczki nagrodami w postaci swojaków.

Te zajęcia zachęciły inne dzieci, które wcześniej nie planowały przedstawienia swoich talentów do przygotowania swojej prezentacji.

Powodzenia dzieci!!!

Wychowawca: Małgorzata Mroczka