• Dzień Pustej Klasy w 1A

• 17.06.2022 09:20
      • W tym dniu przyszliśmy do szkoły bez podręczników i zeszytów, przynieśliśmy jedynie różne
        gry planszowe, zabawki oraz swoje ulubione książki do czytania, gdyż zaplanowaliśmy ostatni w tym roku szkolnym - klasowy konkurs czytania. Coraz więcej uczniów potrafi płynnie przeczytać
        fragmenty książek dla dzieci. Widać wyraźne postępy pierwszoklasistów w tej umiejętności. Od
        początku roku szkolnego liderem w czytaniu był Fabian, teraz niektórzy już też mogą się pochwalić wzorowym czytaniem. Nie przyznajemy miejsc w tym konkursie, najważniejsze jest przygotowanie się do niego, chęć oraz wkład pracy. Cieszymy się bardzo, że uczennice z Ukrainy również wzięły udział w tym konkursie - każda dziewczynka przeczytała krótki tekst w języku polskim.
        Następnie udaliśmy się na podwórko szkolne, gdzie rozłożyliśmy koce, gry planszowe, różne
        smakołyki i rozpoczęła się wesoła zabawa. Mieliśmy także do dyspozycji chustę animacyjną. Niektórzy rozegrali mecz piłkarski. Mama Laury zrobiła nam niespodziankę i przyniosła do szkoły ,,Kaktusowe lody". Lubimy takie dni w szkole !!!