• Klasa III A w sporcie dobrze się ma !!!

• 22.04.2024 13:42
      •            Zaplanowany na 11 kwietnia 2024 roku Dzień Sportu był dla uczniów klasy III A bardzo wyczekiwany. Dzieci zgłosiły się do wszystkich konkurencji i aktywnie w nich uczestniczyły.
                        W klasie wyłoniło się kilkoro rekordzistów, w tym Szymon O, który podbił piłeczkę pingpongową 430 razy, Masza K, która kręciła hula hopem przez ponad 42 s oraz Radek, który w żonglerce piłką nożną podbił ją 30 razy. W tych konkurencjach zdobyliśmy I miejce! W sztafecie biegowej uplasowaliśmy się na III miejscu. W przeciąganiu liny pokonaliśmy klasę drugą, ale przegraliśmy z  klasą czwartą. Trzy dziewczynki wzięły udział w pokazach akrobatycznych:  Lena z Zuzią w duecie oraz Wiktoria z Lilą - koleżanką z kl. II. Dziewczynki zaprezentowały trudne i wymagające układy. Mieliśmy także czteroosobową reprezentację klasową w rzucance piłką siatkową, która rozegrała mecz z klasą czwartą.
                        Został także przygotowany piękny i bogaty stolik ze zdrowymi przekąskami. Pomysłowość i estetyka szły w parze z walorami zdrowotnymi. Klasowe Mamy naprawdę zasłużyły na medal!!! Bardzo serdecznie dziękujemy za te przysmaki.
        Dzień Sportu był ekscytujący i pełen wrażeń!