• Walentynki w 2a

• 15.02.2024 11:40
      • W  klasie II a  Dzień Św. Walentego upłynął w przyjacielskiej atmosferze. Od samego rana panował w klasie świąteczny nastrój. Sala była pięknie udekorowana, a większość dzieci miało na sobie czerwony strój. Uczniowie przygotowali serduszka, liściki, życzenia lub małe prezenty dla osób, które wcześniej wylosowali. Uśmiech na twarzy i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane liściki i upominki  sprawiły wiele przyjemności . Zajęcia edukacyjne w tym dniu w całości "kręciły się " wokół walentynek. Była krzyżówka, kodowanie, odczytywanie zaszyfrowanych zdań z wykorzystaniem szkolnych tabletów.

Każde dziecko starało się  być miłe dla innych. Miłe słowa, uśmiech i życzliwość nic nie kosztują, a poprawiają humor i sprawiają, że w klasie panuje miła atmosfera.

To był wspaniały, pełen serdeczności dzień.  Szkoda, że walentynki nie są przez cały rok...