• Spotkanie z policjantem - ,,Bezpieczeństwo na drodze”

• 20.09.2023 12:03
      • W naszej szkole kładziemy duży nacisk na edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci.

W związku z tym 13 września uczniowie klasy I i II uczestniczyli w spotkaniu z policjantem. Dzieci miały okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą. Stróż prawa wytłumaczył przepisy, omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać.

Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i  zadawali bardzo dużo pytań.

Zajęcia z przedstawicielem Policji są jednymi z wielu działań realizowanych w ramach programu wychowawczo-profilaktycznego .

Dziękujemy panu policjantowi za bardzo pouczającą lekcję.