• Zabawa andrzejkowa 2023

• 05.12.2023 10:00
      • Dnia 30 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Andrzejki. Od wieków święto to słynie z tego, że w tym jednym dniu w roku sprawdzają się wszystkie wróżby i przepowiednie. Dzisiaj Andrzejki są wspaniałą okazją do doskonałej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji. Niecierpliwi i myślący o przyszłości uczniowie klas I-III mogli sprawdzić co ich czeka w przyszłości, korzystając z wróżb zorganizowanych w klasie. Dzięki wróżbom uczniowie dowiedzieli się m.in. jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, czy będą szczęśliwi, czy przed nimi dalekie podróże, a może wielka niespodzianka. Każdy sprawdził także imię swojego najlepszego przyjaciela. Atmosfera była magiczna. Uczniowie mieli poczęstunek w klasie, a na świetlicy odbyła się wspólna zabawa andrzejkowa prowadzona znakomicie przez kolegów i koleżanki ze starszych klas. Na uczestników zabawy czekało mnóstwo atrakcji. Wszyscy wspaniale się bawili przy rytmach różnorodnej muzyki. Na koniec odbył się konkurs na najciekawsze przebranie andrzejkowe. Wśród uczniów zostali wyróżnieni: Laura Warżel, Lena Woźniak i Antonina Pałasz.
        Galerie: