• Jesteśmy pełnoprawnymi uczniami!

• 09.10.2023 17:08
      • W dniu 9 października 2023 roku w Szkole Podstawowej 6 w Jaśle odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy 1. Wzięło w niej udział 14 pierwszoklasistów.
        Uczniowie klasy 1a przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie.
        Po występie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. W ślubowaniu zobowiązali się do ciężkiej pracy, szacunku dla nauczycieli i kolegów, a także do przestrzegania zasad panujących w szkole.
        Następnie pani dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i prezenty.
        Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem.
        Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. To dzień, w którym stają się oni pełnoprawnymi uczniami szkoły i zostają przyjęci do szkolnej społeczności.
        Życzymy pierwszoklasistom samych sukcesów w nauce!