• Lekcja bohaterstwa- BohaterOn w przedszkolu

• 29.11.2023 09:27
      • Pszczółki i Sowy uczestniczyły w projekcie BohaterOn w Twojej Szkole 2023.

Lekcja bohaterstwa to temat pozwalający zrozumieć przedszkolakom, że można zostać bohaterem, gdy nie ma wojny i nawet gdy jest się dzieckiem.

Opowiadanie "Jak zostałem bohaterem" pozwoliło dzieciom utrwalić pojęcia: ojczyzna, historia, wolność bohater. Przedszkolaki poznały zachowania społeczne - wyrażające szacunek do ojczyzny, postawy tolerancji i szacunku do innych.

Podczas zajęć dzieci przekonały się jakie korzyści daje współpraca, jak ważne jest zwracanie uwagi na potrzeby innych.

Dziękujemy Wam Bohaterowie.

Dzięki Wam wiemy co to ojczyzna, wolność, szacunek. Już jako najmłodsi Polacy możemy służyć Ojczyźnie służąc pomocą, dobrym słowem, uśmiechem.