• Kursy przygotowujących uczniów do najważniejszych egzaminów – ósmoklasisty

• 01.12.2022 15:28
        • Drogi ósmoklasisto.  Zdasz, czy Ci się zdaje?
          Weź kurs na wiedzę i ucz się od najlepszych!
          Miasto Jasło oferuje dodatkowe możliwości dla uczniów — kursy dla ósmoklasistów w bardzo korzystnej cenie, na nowoczesnej platformie e-earningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem aplikacji oraz materiałów multimedialnych z dostępem do VOD z minionych lekcji.
          To okazja dla młodzieży, by przy wsparciu certyfikowanych nauczycieli i trenerów oświaty:
          • powtórzyć materiał omawiany w szkole
          •  poznać strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych
          • omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
          • nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole
          Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów matematyki, języka polskiego i języka angielskiego na stronie ➡️ https://www.lecturusjunior.pl/ oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na ➡️ https://sklep.lecturus.pl/.

@ZwiazekMiastPolskich
        • Dyskoteka andrzejkowa 2022 kl. 4-8

• 25.11.2022 14:17
        • W dniu wczorajszym odbyła sie pierwsza w tym roku, po bardzo długiej przerwie, dyskoteka andrzejkowa. Tego nam wszystkim chyba brakowało, uczniom i nauczycielom- wspólnej zabawy, radości, usmiechów i bycia razem.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem atmosfery i wspaniałej zabawy. Mamy najfajniejszych uczniów na świecie !!! Dobrze, że jesteście jacy jesteście:) Drodzy rodzice! Tak potrafią się bawić nasi uczniowie:
        • Andrzejki dla klas 1-3

• 24.11.2022 20:20
        • Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy. 24 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyła się dla uczniów klas 1-3 zabawa andrzejkowa. Wspaniały poczęstunek przygotowany przez rodziców z trójek klasowych, którym serdecznie dziękujemy, był doskonałym przerywnikiem po aktywnych zabawach tanecznych. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.
          Bardzo dziękujemy chłopakom z klasy 8b za wspaniałe poprowadzenie zabawy. Jesteście niezastąpieni!

• Zdro­wie psy­chicz­ne to rów­no­wa­ga pomię­dzy dba­niem o potrze­by cia­ła i umy­słu - spotkanie z dietetykiem

• 24.11.2022 14:15
        •  Dla naszej placówki ważnym aspektem codziennej aktywności jest działalność w zakresie promocji zdrowia oraz psychoprofilaktyki: wspomaganie w radzeniu sobie z trudnościami zagrażającymi prawidłowemu rozwojowi i zdrowemu życiu, a  także ograniczenie i likwidowanie czynników, które blokują prawidłowy rozwój i zaburzają zdrowy styl życia.

W dniu 23 października uczniowie klas 1-4 uczestniczyli w spotkaniu z dietetykiem w ramach warsztatów ”Dieta a zdrowie psychiczne”. Podczas warsztatu mogli dowiedzieć się jak odżywianie wpływa na psychikę, poprawę samopoczucia psychicznego, w tym lepsze radzenie sobie ze stresem i poprawę sprawności umysłowej.W najbliższym terminie w warsztatach wezmą udział także uczniowie klas 5-8.

Wszystkim uczestnikom warsztatów życzymy mądrych wyborów i zdrowego stylu życia.
           Galerie:
          Kl. 1a

Kl. 2a
          Kl 3a

• Spotkanie z rodzicami

• 15.11.2022 13:21
        • Szanowni Rodzice.
          Serdecznie zapraszamy 16.11.2022 r. (środa) na planowe zebrania i wywiadówki z rodzicami.  Zapraszamy tym razem na warsztaty dla rodziców na godzinę 16.30 do świetlicy szkolnej, które poprowadzi pani Dorota Werner-Strach - psychotraumatolog, pedagog, seksuolog,  psychoterapeuta, mediator rodzinny, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
          Temat warsztatów : "Efektywna komunikacja ukierunkowana na budowanie poczucia wartości dziecka".
          Po spotkaniu odbedą się spotkania z wychowawcami, do państwa dyspozycji pozostaną również nauczyciele przedmiotów. Będzie też możliwość indywidualnej konsultacji z Panią Werner-Strach.
          Zapraszamy.
        • Dzien wolny od zajęć dydaktycznych w szkole

• 28.10.2022 14:43
        • Przypominamy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2022/2023 dzien
           31.10.2022  (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w szkole.
          Świetlica szkolna będzie dostępna dla potrzebujących uczniów uczęszczających
          na świetlice w godzinach jej pracy.

Dzien 01.11.2022 (wtorek) Wszystkich Świętych- dzien wolny od pracy.