• Informacje pedagoga.

• 27.11.2020 11:15
        • INFORMATOR

o formach pomocy dostępnych na terenie Miasta Jasła

dla osób dotkniętych bądź zagrożonych przemocą w rodzinie

oraz rodzin i osób będących w kryzysie

Informator_v6.pdf

• Do Hymnu! - Uczniowie Klasy 1a

• 10.11.2020 11:16

• Nasi uczniowie biorą udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewali gromko „Mazurek Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii klasa 1a wspólnie zaśpiewała i nagrała Mazurka w ostatnim dniu w szkole przed zawieszeniem zajęć.
        • Szkoła do Hymnu!

• 10.11.2020 10:02
        • Zapraszamy naszych uczniów o symbolicznej godzinie 11:11 do wspólnego odśpiewania Mazurka Dabrowskiego. Do zobaczenia online!
        • Komunikat!

• 06.11.2020 14:50
        • Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Oznacza to, że uczniowie i słuchacze wszystkich klas szkół podstawowych

do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
          Przedszkole pracuje bez zmian.

Szczególowe informacje dotyczące nauki zdalnej otrzymali Pańtwo w dzienniku elektronicznym.
          We wzystkich klasach pracujemy na platformie Google Suite dla Edukacji.

Nieustającego zdrowia dla Wszystkich,
          dyrektor Gabriela Zdunek-Gajda

• Szkoła do Hymnu!

• 04.11.2020 10:58
        • Zapraszamy wszystkich uczniów i przedszkolaków do udziału w trzeciej juz edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11.
          W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy wspólne śpiewanie w danej klasie lub grupie (dla tych, którzy będą tego dnia w szkole) lub połączenie się za pomocą komunikatorów i zaśpiewanie hymnu on-line.
          Zachęcamy również do zapoznania się z ulotką Szanuj_kochaj_chron_broszura_MON.pdf która w syntetyczny sposób opisuje prawidłowe sposoby prezentowania flagi i innych symboli narodowych. Broszura wskazuje również, jaką postawę przyjąć w czasie śpiewania hymnu, a także wymienia najczęściej popełniane błędy podczas wykonywania „Mazurka Dąbrowskiego”.

• Komunikat o dniu wolnym od zajęć dydaktycznych

• 30.10.2020 11:59
        • Uprzejmie informuję, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/2021 dzień

02.11 (poniedziałek) jest dodatkowym dniem  wolnym od zajęć dydaktycznych.

W dni wolne od zajęć dydaktycznych świetlica szkolna jest dostępna dla uczniów. W związku z tym proszę rodziców, których dzieci  wymagają  objęcia opieką szkoły w czasie dni wolnych od zajęć dydaktycznych o przekazanie tej informacji w sekretariacie szkoły bądź bezpośrednio w świetlicy.
        • Konkurs „1000 powodów by czytać”

• 28.10.2020 12:12
        • Kochani ! Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie promującym czytelnictwo organizowanym  przez  Empik.com. „1000 powodów, by czytać”.

Tym razem pracę konkursową w formie plakatu przygotowali pod kierunkiem nauczyciela plastyki M. Szewczyk uczniowie klasy 6a w składzie :

Laura Iossa ,Laura Janik, Katarzyna Schabińska, Szymon Kotulak, Maja Mitrut, Julcia Ochałek, Julia Zając, Magdalena Gustek, Brygida Lechwar. Tak Trzymajcie!

Uczniowie wspólnie wykonali  pracę konkursową  ilustrującą hasło „1000 powodów by czytać” w tym z wykorzystaniem surowców wtórnych. Praca nad plakatem przebiegała z dużym zaangażowaniem i wypiekami na twarzachJ

Od 2.11 będzie można głosowac  na  pracę konkursową z naszej  szkoły, która będzie umieszczona w galerii prac. Warto, bo nagroda to 1000 książek z oferty Empiku dla 10 bibliotek szkolnych z całej Polski. Głosowanie potrwa do 30 listopada .

Głosujący mogą oddawać jeden głos na pracę konkursową w każdym dniu trwania głosowania.

Prosimy nie tylko o trzymanie kciuków, ale również codzienne głosowanie na naszą szkołę.

Liczba głosów oddanych na daną pracę konkursową  będzie widoczna dla użytkowników galerii prac ,w aplikacji mobilnej Empiku.

A teraz wszystko w naszych rękach !

Kochani! Codziennie jeden głos!

Pamiętajcie, aktywnie zachęcamy do głosowania nasze rodziny, znajomych , lokalne społeczności J

nauczyciel bibliotekarz

Anna Szwarnowiecka-Kopcza