Hokus- pokus, czary mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.

03.12.2018 13:26
      30 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki. Tego dnia dzieciom dopisywały humory i chętnie uczestniczyły we wspólnych zabawach. Atrakcjami spotkania były: wróżby, konkursy i zabawa przy muzyce. Przedszkolaki poznały andrzejkowe tradycje, później rozpoczęły się tańce przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, tego dnia w całym przedszkolu zagościł radosny i wyjątkowy nastrój.
      Galeria: Andrzejki w przedszkolu

Poznajemy zawody: wizyta listonosza w przedszkolu

29.11.2018 11:12
      28 listopada 2018 roku nasze przedszkole odwiedziła Pani Listonosz. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się w jaki strój ubrany jest listonosz. Pani Listonosz zaprezentowała wszystkim swoją ogromną torbę, w której nosi listy oraz pozwoliła nam przymierzyć czapkę listonosza. Opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się jak trudna i odpowiedzialna jest praca listonosza doręczającego listy, przesyłki i paczki prosto do adresatów.
      Podczas spotkania przedszkolaki miały wielką prośbę, aby Pani Listonosz wysłała samodzielnie przez nich narysowane listy do św. Mikołaja. Gość chętnie spełnił prośbę naszych przedszkolaków. W podziękowaniu za tak wspaniałe spotkanie dzieci zaśpiewały Pani Listonosz piosenkę oraz wręczyły obrazek.
      Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci dostały prezent w postaci kopert, znaczków pocztowych, naklejek oraz lizaków.
      Galeria: Pani listonosz w przedszkolu

27.11.2018 13:12
      W naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyniósł ze sobą ulubionego misia. Miś to wspaniała zabawka, która wzrusza,pobudza ciepłe emocje i ma w sobie wiele łagodności i dobra. Dzieci poznały historię pluszowego misia. Bawiły się wspólnie z pluszowymi zabawkami, wzięły udział w konkursie zlizywania miodu, przenoszenia misia przez tunel, Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez pluszowego misia.
      Galeria: Dzień Pluszowego Misia

VI Międzyprzedszkolny konkurs plastyczno - ekologiczny pt."Moja zabawka"

26.11.2018 13:11
      Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie VI Międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno - ekologicznego pt."Moja zabawka".
      Zabawki były wykonane z surowców wtórnych. Kiedy prace zostały zgromadzone i wyeksponowane, budziły ciekawość nas wszystkich: dużych i małych uczestników życia przedszkolnego. Wszystkie dzieci jednogłośnie otrzymały I miejsce.
      Pani dyrektor wręczyła nagrody, dyplomy.Sponsorem nagród był Urząd Miasta Jasło - Wydział ochrony Środowiska. Dzieci z grupy "Biedronek śpiewały piosenkę, recytowały wiersz o ekologii.
      Nasze przedszkole reprezentowali:Emil Szymczak i Alicja Skicka.
      Galeria: Moja zabawka
      Gratulujemy wspaniałych i kreatywnych zabawek !!!

Przedszkolaki na koncercie "Biało czerwone melodie dla Niepodległej" w JDK

23.11.2018 14:14
      20 listopada dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w koncercie patriotycznym organizowanym w JDK przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. W programie koncertu pod hasłem "Biało-czerwone melodie dla Niepodległej" obejrzeliśmy pięknie przygotowany montaż słowno-muzyczny w  wykonaniu przedszkolaków z Bajkowego Przedszkola oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej. Ponadto zaproszeni goście czytali wiersz "Tu wszędzie Polska" w ramach kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom", zaś koniec koncertu zwieńczony został rozstrzygnięciem i rozdaniem nagród w konkursie plastycznym "Moja Mała Ojczyzna", w którym brały także udział dzieciaki z naszego przedszkola. Gratulujemy i zachęcamy do kolejnych tego typu konkursów.
      Galeria: Biało czerwone melodie dla Niepodległej