Dietetyk w przedszkolu

15.01.2019 09:57
       Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły po raz kolejny już panie dietetyczki. Opowiedziały przedszkolakom między innymi kim jest dietetyk i czym się zajmuje,jakie produkty są najbardziej wartościowe dla naszego organizmu, oraz w jaki sposób żywność wpływa na nasze zdrowie i zachowanie. Dzieci dowiedziały się również dlaczego należy ograniczać słodycze i słodkie napoje, a zwiększyć spożycie warzyw i owoców.
      Dla przedszkolaków była to z pewnością pouczająca lekcja, która poszerzyła ich wiedzę na temat zdrowego odżywiania.
      Galeria: Spotkanie z dietytykiem

Mój przyjaciel bałwanek

15.01.2019 09:43
      Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego plastycznego z cyklu "Ulepianki Jasia i Hanki" pod hasłem "Mój przyjaciel bałwanek". Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Konkurs urozmaicił występ dzieci z grupy "Biedronki".
      Całość odbyła się w miłej i życzliwej atmosferze, a wszystkie dzieci doskonale się bawiły z białymi bałwankami.
      Galeria: Mój przyjaciel bałwanek

Zajęcia dodatkowe dla chętnych dzieci

07.01.2019 10:19
      Zapraszamy dzieci na zajęcia taneczne zumby prowadzone przez trenerów zumby:
      dla przedszkolaków: 3,5zł za 30 min;
      dla klas od 1-3 :   5 zł za 45min;
      Płatność z góry za cały miesiąc na każdych pierwszych zajęciach.
      Zapisy u wychowawczyń w grupach i klasach do piątku 11.01.2019 r.
      Galeria zdjęć i filmy z zajęć pokazowych:
      Zumba- przedszkole
      Zumba- szkoła

Więcej inormacji: ulotka_na_rok_2019_(1).pdf

Informacja!

31.12.2018 10:55
      Szanowni Rodzice dzieci przedszkolnych.
      2 stycznia zapraszamy do przedszkola
      Bardzo dziękuję za wyrozumiałość w okresie ostatnich 3 tygodni. Państwa postawa i zrozumienie sytuacji pozwoliło nam bez utrudnień usuwać poważną awarię centralnego ogrzewania. Prace związane z usuwaniem awarii zostały zakończone, a sale są gotowe do przyjęcia dzieci. Mamy nową instalację c.o., podłogi w salach zostały w większości odnowione.
      Awaria nie pozowliła nam wykonać planowanego remontu szatni przy wejściu i wymiany drzwi, ale mamy nadzieję, że uda się nam to zrobić w nadchodzącym nowym roku.

Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle
      Gabriela Zdunek-Gajda

KOMUNIKAT dotyczący przedszkola!

20.12.2018 09:37

Szanowni Państwo!
      Uprzejmie informuję, że w związku
      z remontem głównego holu w przedszkolu po usuwanej awarii,
      w poniedziałek 24.12 (wigilia), przedszkole będzie całkowicie zamknięte.

Pełne uruchomienie przedszkola po usuwanej awarii jest przewidziane na 2.01.2019r.

Gabriela Zdunek-Gajda