• Sowy gotowe do lotu! 🦉❤️
      • Sowy gotowe do lotu! 🦉❤️

      • 25.06.2026 12:49
      • 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy grupę „Sowy”, która po wakacjach rozpocznie nowy etap swojej przygody – naukę w klasie pierwszej.

        Przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny. Były piosenki, tańce, występy z wykorzystaniem nietypowych instrumentów, a także wiele uśmiechu i dziecięcej radości. Nie zabrakło również chwil wzruszenia. Wspólnie obejrzeliśmy prezentację pełną wspomnień z ostatnich lat – od pierwszych dni w przedszkolu aż po dzisiejsze pożegnanie.

        Podczas uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Były także serdeczne podziękowania dla wychowawczyń – pani Ewy i pani Iwonki – za codzienną troskę, cierpliwość i serce włożone w wychowanie swoich podopiecznych.

        Drogie Sowy, życzymy Wam pięknych wakacji, odwagi, wielu sukcesów i radości z odkrywania szkolnego świata. Do zobaczenia we wrześniu – już w pierwszej klasie! 💙📚🍀

        Galeria: 

      • Wróć do listy artykułów