Sportowe emocje, wielka radość i mnóstwo energii – tak wyglądała dzisiejsza Miniolimpiada Przedszkolaków, która odbyła się na hali sportowej. W wydarzeniu organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 11 wzięły udział wszystkie miejskie przedszkola, a wśród uczestników nie mogło zabraknąć również naszych przedszkolaków z grupy „Sowy”.
Nasze przedszkole reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna chłopców, która z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła we wszystkich konkurencjach sportowych. Były wyścigi, sportowe zadania, mnóstwo emocji, głośny doping oraz wspólne odśpiewanie hymnu miniolimpiady. Na dzieci czekała także wyjątkowa maskotka, która dodawała wszystkim energii i wywoływała uśmiechy.
Nasi mali sportowcy dali z siebie wszystko i pokazali prawdziwego ducha fair play. Gratulujemy odwagi, zaangażowania i świetnej zabawy!
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak radosnego i pełnego pozytywnej energii wydarzenia.
Galeria:
