• Sukcesy w konkursie ,,Kartka Świąteczna Miasta Jasła",

• 19.12.2019 15:42
        • Dużym zainteresowaniem cieszył się  konkurs ,,Kartka Świąteczna Miasta Jasła", na który wpłynęło 28 prac. Komisja oceniająca nagrodziła prace następujących uczennic:

Katarzyna Biernacka kl. VIII - wyróżnienie

Laura Iossa kl. Va - wyróżnienie

Anastazja Pawłowska kl VI a - wyróżnienie

Laureaci konkursu zostali zaproszeni do Parku Miejskiego w niedzielę 08.12.2019 roku, gdzie nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.

• Sukcesy w konkursie plastycznym,,Jasło się mieni w barwach jesieni"

• 19.12.2019 15:44
        • Uczniowie naszej szkoły licznie przystąpili do konkursów plastycznych organizowanych na terenie miasta Jasła. Na konkurs pod nazwą ,,Jasło się mieni w barwach jesieni" wpłynęło 33 prace, spośród których trzy zostały wyróżnione:

Grażyna Schabińska kl. VII - II miejsce

Laura Iossa kl. Va - wyróżnienie

Blanka Smagacka kl. III b - wyróżnienie

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 grudnia 2019 roku w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.

• II miejsce w Wojewódzkim etapie Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”.

• 29.11.2019 14:10

• Zuzanna Wiśniowska, uczennica klasy VI b, zajęła II miejsce w wojewódzkim etapie Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Wręczenie Nagród odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

Gratulujemy!!!

W październiku piętnaścioro uczniów klas IV-VI zmagało się z dyktandem. Uczniowie Wiktor Kozicki, Ida Lenar i Zuzanna Wiśniowska zakwalifikowali się drugiego etapu dyktanda, który odbył się w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Dobrzechowie.

Celem konkursu organizowanego przez „Fundację Zawsze Warto” było wspieranie uczniów
          w ich edukacyjnych potyczkach językowych połączonych z przypomnieniem podstawowej wiedzy z zakresu współczesnej historii Polski.