W czwartek 22 listopada uczniowie klasy II a i IV a wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa. Chociaż pogoda nas nie rozpieszczała, to atmosfera była gorąca.
Pierwszym punktem wycieczki była regionalna Telewizja Rzeszów. Zwiedziliśmy pomieszczenia, do których zwykły widz nie ma na co dzień dostępu. Była to m.in. reżyserka oraz pomieszczenie montażu i emisji. Tam mogliśmy dokładnie przyjrzeć się jak powstają programy, które trafiają do naszych odbiorników.
