Bezpieczne przedszkolaki

09.10.2017 13:47
      Miejskie strażniczki spotkały się z dziećmi w naszym Przedszkolu.  Tematem naszego spotkania było bezpieczeństwo dzieci na drodze i przygotowanie dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.
      Pomocne w tym były "Autochodziki", które pozwoliły na aktywne uczestnictwo naszych przedszkolaków w zajęciach. Podczas zabawy z „Autochodzikiem” można było odgrywać scenki, jakie odbywają się na drodze. Nauka przez zabawę na pewno pozwoli zrozumieć i zapamiętać zasady zachowania się na drodze.
      Zapraszamy do galerii zdjeć: https://photos.app.goo.gl/6ad9aMakRONjoNzi1

Zebranie z rodzicami - Przedszkole

21.09.2017 14:20
      Uprzejmie informuję, że dnia 26 września, o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przedszkolnych.
      16:00 - zebranie wspólne z Dyrektorem
      16.15 - zebrania z wychowawcami grup
      16.45 - zebranie Rady Rodziców
      Gabriela Zdunek-Gajda

Bajkowy Dzień Przedszkolaka

20.09.2017 14:39
      Na tarasie Jasielskiego Domu Kultury odbył się Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", połączonej z jubileuszem 10-lecia Prywatnego Bajkowego Przedszkola w Jaśle.
      Nasze Biedroneczki i Plastusie też zostały zaproszone na to piękne, kolorowe święto. Zabawa była doskonała ! Zapraszamy do obejrzenia mnóstwa zdjeć z tego pieknego wydarzenia:  https://photos.app.goo.gl/5Mg82XONMCjDI5wc2
      Bardzo dziekujemy Bajkowemu Przedszkolu za zaproszenie, a z okazji jubileuszu życzymy Wam mnóstwa radosnych usmiechów i wdzięczności wychowanków na kolejne 10 lat!
      heart

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20.09.2017 09:03

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
      że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
      od najmłodszego, aż po starszaka,
      wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka."

20 września 2017 r. - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce – w 2013 roku Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień  Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń,

uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil

spędzonych w Przedszkolu Miejskim nr 12 w Jaśle

Rodzicom gratulujemy cudownych pociech.

Jesteśmy bezpieczni - próbna ewakuacja w przedszkolu.

19.09.2017 14:15
      15 września w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.