Dzieci dzieciom !

07.05.2018 12:24
      Przedszkolaki po raz kolejny zbierały książki dla dzieci przebywających w jasielskim Szpitalu.
      Mamy nadzieję, że sprawią im radość.
      Wszystkim przedszkolakom, które przyniosły książeczki, bardzo dziekujemy!

Rozstrzygnięcie XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje ulubione zwierzątko”.

12.03.2018 14:53

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci  zwierzętami żyjącymi w różnych środowiskach oraz  zainteresowanie działalnością plastyczną.

Na konkurs wpłynęło 110 prac z 64 przedszkoli. Jury w składzie : dyr.  Gabriela Zdunek-Gajda, Jolanta Walaszczyk i Urszula Szewczyk  wybrało 6 prac (4 miejsca i 2 wyróżnienia) biorąc pod uwagę walory artystyczne, samodzielność oraz zgodność  z tematem.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.

Wyniki - kliknij Więcej.

• Rekrutacja do Przedszkola 2018

08.02.2018 16:48

Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle

OGŁASZA NABÓR DZIECI DO PRZEDSZKOLA

NA ROK SZKOLNY 2018/2019

NA WOLNE MIEJSCA

Informacje w zakładce: Rekrutacja.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

24.01.2018 16:50

W naszym przedszkolu 24 stycznia 2018 roku odbyło się wyjątkowe spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Przedszkolaki  przygotowały piękny program artystyczny, podczas którego, śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki.

Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec  łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone brawami.

Naszym dostojnym gościom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia dużo, dużo, zdrowia, uśmiechu, radości na każdy dzień oraz pociechy z wnucząt.
      Bogata galeria zdjęć: Dzień Babci i Dziadka

Przedszkolaki W KRAINIE MAGII ŚWIĄT

21.12.2017 14:51
      Przedszkolaki zakończyły realizację kolejnej częsci bliżejprzedszkolnego projektu edukacyjnego POSZUKIWACZE PRZYGÓD. Tym razem spotkaly się  W KRAINIE MAGII ŚWIĄT.
      Podczas realizacji projektu przedszkolaki spędzały czas na przygotowaniach i poznawaniu tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
      To był dla wszystkich ciepły, kolorowy i cudowny czas oczekiwania na Boże Narodzenie.