19 maja uczniowie klasy 1a naszej szkoły wzięli udział w miniolimpiadzie sportowej, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 10 w Jaśle
Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w sportowych konkurencjach, takich jak biegi, skoki i rzuty. Nie zabrakło emocji, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.
Całe wydarzenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Gratulujemy naszym pierwszoklasistom sportowego ducha i pięknej postawy!
Galeria:
