Nagroda i wyróżnienia w konkursie plastycznym!

26.11.2020 08:48
       „100. rocznica Bitwy Warszawskiej – Cudu nad Wisłą, bitwy pod Firlejówką i zwycięskiej wojny polsko-bolszewickiej oraz udział w tych wydarzeniach jaślan i ludzi związanych z regionem” były teamtem konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego  w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Jaślanie pamiętają o historii swojej Małej i Wielkiej Ojczyzny” współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Jasła.
      Nasi uczniowie otrzymali nagrodę i wyóżnienia w konkursie plastycznym:
      W kategorii klas I-III:
          III miejsce: Damian Niemczyński – klasa 3a

Wyróżnienie: Antonina Gajda - klasa 1a

W kategorii klas IV-V:
       Wyróżnienie: Malwina Kopcza- klasa 4a

GRATULUJEMY!!!

Podziękowanie za udział w akcji „Szkoła do hymnu”

16.11.2020 09:05

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Cieszę się, że tak wielu uczniów i nauczycieli uczciło w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości.
      W tegorocznej akcji wzięło udział 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
      W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom.

Anna Ostrowska
      Rzecznik Prasowy MEN

Dyplom za udział w akcji MEN "Szkoła pamięta!"

05.11.2020 11:58

Szanowni Państwo

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła pamięta”. Cieszę się, że tak wielu uczniów i nauczycieli w piękny sposób uczciło pamięć o naszych bohaterach.

W tegorocznej edycji akcji wzięło udział 6 222 przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z całego kraju. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom za udział w akcji.

Anna Ostrowska
      Rzecznik Prasowy MEN