Trzy uczennice naszej szkoły przystąpiły do konkursu i wykonały prace plastyczne zgodnie z wytycznymi Organizatora. Było to poprzedzone dokładnym zapoznaniem się z regulaminem konkursu oraz omówieniem jego tematyki, z uwzględnieniem walorów przyrodniczych, krajobrazowych oraz ekonomicznych naszego regionu.
Uczestniczki konkursu wraz z opiekunem zostały zaproszone 09.12.2021 w do Inkubatora Przedsiębiorczości na uroczyste spotkanie z Burmistrzem Miasta Jasła Ryszardem Pabianem, podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu:
Laura Iossa - otrzymała statuetkę Laureata
Zuzanna Wiśniowska i Nikola Staniszewska - otrzymały statuetkę Uczestnika.
Satysfakcję z udziału w konkursie wzmocniły bardzo atrakcyjne i wartościowe nagrody rzeczowe !!!
Uczennice, wykorzystując zdolności plastyczne, zrobiły swój pierwszy krok w kierunku planowania swojej przyszłości oraz szukania pomysłu na lokalny biznes. Bardzo serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na różnych polach edukacji.
Małgorzata Szewczyk