• Ruszamy z ORLENEM

• 02.03.2023 12:18
        • Cześć! Tu Laura, Adam i Kamil. Jesteśmy uczniami klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 6 w Jaśle. Jakiś czas temu nasz katecheta – ks. Krzysztof Cieśla, wkręcił nas w Projekt w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z ORLENEM. Hmm… Czemu nie!
          W ciągu tych kilku miesięcy będziemy rozmkiniać temat: „Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, wtedy wszystko jest na właściwym miejscu” – mówił św. Augustyn. Jakie miejsce w życiu mieszkańców Jasła zajmuje Bóg?
          No dobra… A co wspólnego ma ten temat z pizzą? Na pierwszy rzut oka niewiele, a jednak… Od razu wyjaśniamy: wyśmienita pizza i wyśmienity temat Projektu równa się SUKCES! Więc mianownik jest jeden! Co będziemy robić (oprócz jedzenia pizzy)? Śledźcie uważnie naszą stronę szkoły, a postaramy się powoli odsłaniać „tajemnice” tego Projektu.
          Do zobaczenia na szkolnym korytarzu.
                                                                                                                Laura, Adam, Kamil