• SUKCESY UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM  ,,JA- MOJA PRZYSZŁOŚĆ - MÓJ ZAWÓD"
      • SUKCESY UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,JA- MOJA PRZYSZŁOŚĆ - MÓJ ZAWÓD"

• 29.04.2022 08:32
      • Uczniowie naszej szkoły licznie przystąpili do konkursu plastycznego organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle  pod hasłem ,,JA- MOJA PRZYSZŁOŚĆ - MÓJ ZAWÓD". Łącznie wykonano 29 prac na poziomie klas I-VII. Celem konkursu była zachęta do refleksji nad tematem wyboru zawodu a także rozwój wyobraźni i umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży oraz inspirowanie ich do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.

Nagrodę główną – krzesło ufundowane przez firmę Nowy Styl Sp. z o.o. - otrzymała uczennica naszej szkoły :
        Lena Podlasek z kl 2a.

Równorzędne nagrody ufundowane przez Powiat Jasielski otrzymali także:
        Bartosz Korzeniowski z kl.
        1,
        Emilia Marcisz z kl.2,
        Wiktor Rolek z kl.2,
        Laura Iossa z kl 7A
        Katarzyna Schabińska z kl. 7A.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10 maja w MDK w Jaśle. Cieszymy się bardzo, że uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje talenty i osiągają tak wspaniałe sukcesy!
              Na konkurs nadesłano 169 prac z 18 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego. W skład
        Komisji wchodzili: Elżbieta Piórecka – artystka, pedagog, nauczyciel sztuk plastycznych MDK w Jaśle, Bogdan Samborski – artysta, rzeźbiarz, Małgorzata Forystek – nauczycielka edukacji artystycznej MDK w Jaśle.

GRATULUJEMY!!!

nauczyciel plastyki