• NAGRODY  w II edycji konkursu ,,JUNIOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"
      • NAGRODY w II edycji konkursu ,,JUNIOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

• 10.12.2021 11:49
      • W bieżącym roku szkolnym w ramach konkursu ,,Junior przedsiębiorczości" został przeprowadzony konkurs plastyczny pod hasłem  ,,Biznes moich marzeń" . Konkurs był adresowany do uczniów klas VI-VIII ze szkół podstawowych z terenu miasta Jasła, a jego celem było promowanie Miasta Jasła poprzez kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, zainteresowanie ideą prowadzenia własnego biznesu.

Trzy uczennice naszej szkoły przystąpiły do konkursu i wykonały prace plastyczne zgodnie z wytycznymi Organizatora. Było to poprzedzone dokładnym zapoznaniem się z regulaminem konkursu oraz omówieniem jego tematyki, z uwzględnieniem walorów przyrodniczych, krajobrazowych oraz ekonomicznych naszego regionu.

Uczestniczki konkursu wraz z opiekunem zostały zaproszone 09.12.2021 w do Inkubatora Przedsiębiorczości na uroczyste spotkanie z Burmistrzem Miasta Jasła Ryszardem Pabianem, podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu:

Laura Iossa - otrzymała statuetkę Laureata

Zuzanna Wiśniowska  i Nikola Staniszewska - otrzymały statuetkę Uczestnika.

Satysfakcję z udziału w konkursie wzmocniły bardzo atrakcyjne i wartościowe nagrody rzeczowe !!!

Uczennice, wykorzystując zdolności plastyczne, zrobiły swój pierwszy krok w kierunku planowania swojej przyszłości oraz szukania pomysłu na lokalny biznes. Bardzo serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na różnych polach edukacji.

Małgorzata Szewczyk