• NAGRODA I WYRÓŻNIENIA w Kreatywnym Konkursie Ekologicznym   ,,Chrońmy Ziemię-zmieńmy myślenie"
      • NAGRODA I WYRÓŻNIENIA w Kreatywnym Konkursie Ekologicznym ,,Chrońmy Ziemię-zmieńmy myślenie"

• 10.12.2021 10:52
      • Uczniowie naszej szkoły licznie odpowiedzieli na propozycję udziału w Kreatywnym Konkursie Ekologicznym ,,Chrońmy Ziemię-zmieńmy myślenie" w MDK w Jaśle dla uczniów szkół podstawowych z powiatu jasielskiego którego celem było zachęcenie dzieci do refleksji na temat ochrony środowiska naturalnego, uwrażliwienie na problem zanieczyszczenia i ochrony powietrza, wody i gleby, a także pobudzenie ich wyobraźni oraz kreatywności. Patronat Honorowy nad konkursem objął Starosta Jasielski. Konkurs odbył się przy współpracy z Nadleśnictwem Kołaczyce.

Wśród laureatów znalazł się Nikodem Górski, uczeń kl III A, który otrzymał NAGRODĘ w kategorii klas I-IV, natomiast WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Fabian Warchoł kl IA

Zuzanna Myśliwiec kl IA

Laura Warżel kl IA

Jan Konieczny oraz Alan Juszczyk kl. IIIA

Warunkiem uczestnictwa było stworzenie przestrzennej zabawki, używając do tego materiałów z  recyklingu. Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac z powiatu jasielskiego.

Uczniowie odebrali w MDK pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a ich prace są wystawione w holu tej placówki. Bardzo gratulujemy naszym uczniom osiągnięć w tym konkursie i cieszymy się z ich pracowitości, pomysłowości oraz kreatywności.

Galeria: ​​​​​​​

Małgorzata Szewczyk