• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• 08.10.2021 14:21
      • 1 października obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Korytarzami naszej szkoły przemierzały PATROLE sprawdzające znajomość „królowej dnia”. Uczniowie świetnie wcielili się w rolę, było dużo śmiechu i radości.

W klasach odbywały się również egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia. Komisje egzaminacyjne uważnie pracowały aby wyłonić EKSPERTÓW TABLICZKI MNOŻENIA, którzy zostali nagrodzeni medalami. Ciekawe zadania, łamigłówki, kolorowanki oraz wiele innych interesujących zadań pozwoliło w przyjemny sposób utrwalić tabliczkę mnożenia.

Ten dzień oprócz dużej dawki humoru, radości i wspólnej zabawy pozwolił zmierzyć się naszym uczniom z ciekawymi zadaniami i pokazał, że tabliczkę mnożenia można utrwalać w interesujący sposób.

Katarzyna Borowiec

Magdalena Lechwar