• Zapisy do świetlicy.

• 30.08.2021 13:36
      • W poniższym linku wniosek rodzica o przyjęcie dziecka do świetlicy.
        KARTA_ZAPISU_DZIECKA_DO_SWIETLICY_2021-2022(1).pdf
        Upowaznienie_do_odbioru_dziecka_ze_swietlicy.pdf

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję dotycząca zapisu ze względu na  bardzo ograniczoną liczbę miejsc na świetlicy, a także ograniczenia wynikajace z przestrzegania przepisów w trakcie pandemii.

Kryteria przyjmowania dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022:

1. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest złożenie w szkole wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 03.09.2021

Wypełnione karty należy przekazać do sekretariatu szkoły.

1. Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej zostaną przekazane dzieciom, a także dostępne są:

- u wychowawców świetlicy,
                - na stronie internetowej szkoły.
                  (prosimy o składanie kart wydrukowanych dwustronnie)

1. Rodzic wypełniając kartę zgłoszenia, oświadcza, że podaje dane zgodnie ze stanem faktycznym i akceptuje Regulamin Świetlicy Szkolnej, oraz że zapoznał się z klauzurą informacyjna dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez szkołę.
        1. Do świetlicy w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci:
          a) obojga rodziców/prawnych opiekunów pracujących zawodowo,
          b) pracujących rodziców/prawnych opiekunów samotnie wychowujących dzieci,
          c) korzystające z publicznych środków komunikacji w czasie dojazdu do szkoły i powrotu,
          d) będące uczniami klas I-III,
          e) będące uczniami klas IV-VIII – tylko uzasadnionych przypadkach.
        1. W szczególnych przypadkach opieką świetlicową mogą być objęci uczniowie ze względu na inne okoliczności po uzyskaniu zgody Dyrektora szkoły.
        1. Wnioski i prośby indywidualne o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej złożone po terminie lub w trakcie roku szkolnego rozpatruje Dyrektor ZSM nr 1 w Jaśle
        1. Przed wypełnieniem karty zgłoszeniowej do świetlicy rodzice zobowiązani są do zapoznania się z:
          - regulaminem świetlicy,
          - informacjami na temat zasad bezpieczeństwa obowiązujących w świetlicy szkolnej,
          - klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.